Extéria zkušenosti

Být podnikatelem – to není jen tak. Samozřejmě to vyžaduje trpělivost a vytrvalost, ale taky je zapotřebí o podnikání něco vědět. Například každý podnikatel (ať už je to osoba samostatně výdělečně činná nebo společnost) má ze zákona povinnost dodržovat souhrn opatření bezpečnosti práce. Taky je třeba dodržovat souhrn opatření požární ochrany. Málokterý podnikatel má tuto povinnost neustále na vědomí – někteří na tuto povinnost dokonce zapomínají, tudíž při neohlášené kontrole ze státní správy neobstojí a dostanou i milionové pokuty.

Aby vás taková kontrola nezaskočila, požádejte o pomoc firmu Extéria, která se už několik let zaměřuje na přípravu firem na bezpečnost práce, provádí školení i revize. Tato firma se pyšní tisícovskou spokojených klientů od osob samostatně výdělečně činných, až po školství, zdravotnictví a státní správu.

To, že je firma skutečně jedničkou ve svém oboru, vám potvrdí i reference a recenze od klientů, kteří v minulosti spolupracovali s firmou Extéria.

 

Extéria reference:

Vůbec jsme nevěděla, co vše je potřeba mít vypracováno v BOZP pro svařování. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která vše potřebné zpracovala, proškolila a celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila. Jsem jí vděčná a posílám kladnou referenci.
Matina Novotná, Praha

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.
Jana Nováková, Třinec

S firmou Extéria dlouhodobě spolupracuji. Je profesionální, spolehlivá. Mám s ní jen dobré zkušenosti, proto vřele doporučuji všem těm, kteří potřebují pomoc s BOZP.
Lukáš Nový, Most

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.
obec Čestlice