Extéria zkušenosti

Být podnikatelem – to není jen tak. Samozřejmě to vyžaduje trpělivost a vytrvalost, ale taky je zapotřebí o podnikání něco vědět. Například každý podnikatel (ať už je to osoba samostatně výdělečně činná nebo společnost) má ze zákona povinnost dodržovat souhrn opatření bezpečnosti práce. Taky je třeba dodržovat souhrn opatření požární ochrany. Málokterý podnikatel má tuto povinnost neustále na vědomí – někteří na tuto povinnost dokonce zapomínají, tudíž při neohlášené kontrole ze státní správy neobstojí a dostanou i milionové pokuty.

Aby vás taková kontrola nezaskočila, požádejte o pomoc firmu Extéria, která se už několik let zaměřuje na přípravu firem na bezpečnost práce, provádí školení i revize. Tato firma se pyšní tisícovskou spokojených klientů od osob samostatně výdělečně činných, až po školství, zdravotnictví a státní správu.

To, že je firma skutečně jedničkou ve svém oboru, vám potvrdí i reference a recenze od klientů, kteří v minulosti spolupracovali s firmou Extéria.

 

Extéria reference:

Vůbec jsme nevěděla, co vše je potřeba mít vypracováno v BOZP pro svařování. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která vše potřebné zpracovala, proškolila a celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila. Jsem jí vděčná a posílám kladnou referenci.
Matina Novotná, Praha

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.
Jana Nováková, Třinec

S firmou Extéria dlouhodobě spolupracuji. Je profesionální, spolehlivá. Mám s ní jen dobré zkušenosti, proto vřele doporučuji všem těm, kteří potřebují pomoc s BOZP.
Lukáš Nový, Most

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.
obec Čestlice

 

Další zkušenosti klientů s firmou Extéria:

S firmou Extéria spolupracuji již třetím rokem a nemůžu si spolupráci vynachválit. Firma mě zastoupila již u dvou kontrol z OIP, vše proběhlo v pořádku, prošel jsem. Úraz se naštěstí ještě nestal, ale věřím, že firma by si hravě poradila i s tímto neštěstím. Díky a přidávám svou kladnou referenci k ostatním.

Václav Laciný, Olomouc

O firmě Extéria jsem se dozvěděl od kamaráda, který s firmou dlouhodobě spolupracuje. I když jsem byl k firmě zprvu skeptický, velmi mě překvapila nízkými cenami za kvalitní služby. Už mě dokonce jednou zastoupila u kontroly, byl jsem rád, že jsem nemusel nic navíc platit. Vše bylo v ceně ročního balíčku, který využívám.

Jan Hlaváček, Zlínsko

S Extérii spolupracuji pět let, zajišťuje mi BOZP i PO dohromady za výhodnou cenu 7000 Kč ročně vč. aktualizace dokumentace zdarma pro mé provozovny. U kontrol mě vždy zastoupila a nic jsem nikdy navíc neplatil. Za mě profesionální služby, které jsou levné.

Ivan Vasilič, Praha

I já přidávám svou zkušenost s firmou Extéria. Při pracovním úrazu, k němuž nešťastnou náhodou došlo, si firma dokázala poradit a vyřešila všechno podstatné za mě. Jsem rád, že s ní spolupracuji.

Adam Vyskočil, Jindřichův Hradec

Za mě vše v pořádku, zatím spolupracuji s firmou krátce, ale bez problémů.

Jana Janovská, Uherskobrodsko

Doporučuji Extérii a díky techničce po nedávné kontrole OIP bez závad. Levná a odborně zpracována kompletní dokumentace BOZP.

Tomáš Libiš, Brno

Nízké ceny, které nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Za mě naprostá spokojenost.

Tereza Hrůzová, Kroměříž

Extéria mi pomohla vyřešit pracovní úraz zaměstnance ve výrobě a byla i při následné kontrole OIP, a to vše bezplatně v rámci roční služby. Vše dopadlo dobře jen díky ochotě a rychlosti zkušeného technika z Extérie. S Extérií spolupracuji druhým rokem a můžu jen doporučit.

Adam Havlík, Olomouc

Přidávám i svou recenzi firmy Extéria. Firma mě zastoupila při naštěstí ohlášené kontrole, technik z Extérie přijel ještě před kontrolou, dal vše do pořádku, tudíž jsem prošel kontrolou na výbornou. Nemůžu si tedy stěžovat a vřele doporučuji dál.

Vladimír Jánský, Brno

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.

Jana Novotná, Ostrava

Služba funguje na 100%, firmě Extéria nemáme co vytknout.

Petr Kocis, Pr